A Fauda sztárjai a Budai Várban készült szelfit tettek közzé

Megérkezett a csapat Budapestre!

Mint azt korábban megírtuk, a népszerű izraeli akciósorozat forgatása Kijev helyett a magyar fővárosban folytatódik.

Fauda negyedik évadának izraeli felvételei már befejeződtek, nemrég egy előzetest is kiadott a sorozatot gyártó yes televíziós szolgáltató. Az új évad eseményei először a sorozat történetében egy európai helyszínen is játszódnak majd. A történet szerint ugyanis valakiket el fognak rabolni a hezbollah terroristái, és Brüsszelbe hurcolják a túszokat.

Mivel Belgiumban igen sokba kerül a filmezés, ezért a stáb először Kijevben akarta felvenni az európai jeleneteket, de végül a háború miatt áthelyezték a forgatást Budapestre. A stáb már meg is érkezett a magyar fővárosba az alábbi Twitter bejegyzés szerint

Egy friss Twitter posztban arra várják a javaslatokat, mit érdemes a stábnak megnéznie Budapesten. A poszthoz bárki kommentelhet!

Arról egyelőre nincs információ, hogy meddig fog tartani a budapesti forgatás, mint ahogy egyelőre azt sem tudni, hogy mikor kerül adásba az új évad.

 

  • Zsidónak lenni nem kerül pénzbe, a zsidó média viszont nincs ingyen.

    Támogasd te is Magyarország egyik legolvasottabb zsidó lapját, a Kibic Magazint!

    Támogatom»

Facebook
Twitter
Tumblr
Email
WhatsApp